Dvd
Histoire, atlas
 • Histoire de l'Ukraine (multimedia)
  En ukrainien
  Multimedia - 2002
  Histoire de l'Ukraine de l'Anquité au monde contemporain.
  Диск складається з таких розділів: - Курс історії від найдавніших часів до останніх подій. - Хронологія. - Персоналії. - Історичні документи. - Література. Цікавим є те, що можна не тільки прочитати, але й прослухати курс лекцій з Історії України
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €
 • Histoire des terres ukrainiennes
  4 DVDs - 2006 - Durée : 968 ' film d'animation
  Genre: Historique, documentaire, éducatif - Langue : Ukrainien
  До 15-ої річниці незалежності України телеканал Інтер зробив справжній подарунок всім патріотам України – надзвичайний проект "Історія українських земель" – понад 16 годин цікавих оповідань із наочною анімацією. "4 DVD диски та 183 серії з якнайповнішою інформацією по окремих областях, регіонах, містах, значних історичних подіях та постатях України від часів Київської Русі і до минулого століття. Досконала комп'ютерна анімація, легкий для сприйняття стиль викладення, несподівані подробиці розвитку нашої держави... Все про те, як утворилася наша Країна!" Фільм озвучений українською, англійською та російською мовами. 1.Галицько-Волинське князівство (9 серій) 2.Козаки (20 серій) 3.Слобожанщина (15 серій) 4.Львів (25 серій) 5.Київ (10 серій) 6.Центральна Україна (15 серій) 7.Південна Україна (10 серій) 8.Волинь (10 серій) 9.Чернігів (5 серій) 10.Донбас (5 серій) 11.Одеса (14 серій) 12.1941-1945. Війна (25 серій) 13.Крим (20 серій)
  Lire la suite
  Prix : 24,00 €
 • Atlas national de l'Ukraine
  CD rom - Multimedia
  Поєднуючи традиційні картографічні підходи та сучасні геоінформаційні технології, електронний Національний атлас України надає всебічну інформацію про історію, природні, соціальні, економічні та екологічні особливості України на початку ХХІ століття. Атлас містить унікальні карти, що створені на базі новітніх знань і статистичної інформації, а також тексти, графіки та фотографії. Атлас може знайти використання в науці, освіті, державному та регіональному управлінні, а також буде цікавим широким колам громадькості.
  Lire la suite
  Prix : 15,00 €