Nouveautés
 • Prénom: Inna tome 1- Une enfance ukrainienne
  Sortie le 5 février 2020
  104 pages - Format : 22 x 30 cm
  À vingt-neuf ans, Inna Shevchenko, activiste féministe ukrainienne, est une figure majeure du mouvement Femen. Né en Ukraine en 2008, il se caractérise par des actions « seins nus » pour dénoncer l’utilisation du corps des femmes comme objet de violence, de trafic et de viol. Ce récit, écrit à la première personne, raconte l’enfance (tome 1) et l’adolescence (tome 2) d’Inna Shevchenko en Ukraine. Il tente de répondre à cette question : pourquoi et comment Inna est devenue cette militante féministe aujourd’hui
  Lire la suite
  Prix : 18,00 €
 • FAMINE ROUGE
  2019- 512 pages
  Traduit de l'anglais (États-Unis) par Aude de Saint-Loup et Pierre-Emmanuel Dauzat.
  La famine meurtrière qui frappa l’Ukraine au début des années 30 reste un des chapitres les moins explorés de l’Histoire soviétique. Anne Applebaum répare enfin cette injustice par un livre qui fera date. Elle impressionne par la somme des connaissances rassemblées et commentées sur ce qui fut une véritable extermination de tout un peuple organisée par le Parti communiste soviétique sous Staline, mais aussi par son talent d’écrivain. Son récit des faits débute par l’histoire de la révolution ukrainienne en 1917 et celle du mouvement national qui en est issu, puis se poursuit par les premières décisions du Politburo sur la politique agricole à mener dans cette province si fertile de l’Union Soviétique jusqu’à la persécution systématique de l’élite ukrainienne. Le tableau brossé par Applebaum nous plonge de manière inédite dans les horreurs de la répression menée par le régime stalinien. Car cette famine « organisée » fit plus de 5 millions de victimes - dont 3.9 millions d’Ukrainiens, et l’héritage de cette mémoire que l’URSS a tenté d’éradiquer joue évidemment un rôle considérable dans les relations russo-ukrainiennes au temps présent.
  Famine rouge s’impose par sa documentation incontestable, sa hauteur de vue et les perspectives qu’il dégage, c’est aussi un livre nécessaire pour comprendre un épisode tragique de l’Histoire du XXème siècle autant que la réalité politique actuelle de cette région du monde.
  Lire la suite
  Prix : 26,00 €
 • Комікс "Княжа Воля"
  z 18/01/2020
  “Княжа воля” - це перший том нового пригодницького фентезі-коміксу для всієї родини від авторів комікс-блокбастеру “Воля”.
  Багато років минуло відтоді як наші пращури врятувалися від страшного лиха світу Велетнів та побудували Хом’якиїв у самому серці Споконвічного лісу. Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава.
  Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію - знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв! "
  Lire la suite
  Prix : 14,00 €
 • Комікс "ВОЛЯ 2" tome 2
  Disponible à partir du 18/01/2020
  2019- 80 сторінок -
  Рік 1919. Над молодою Українською Державою, яка щойно об'єдналася із ЗУНР, густішають хмари.

  Поки світові держави все глибше занурюються у глобальну м'ясорубку - більшовицька імперія починає тиснути з усіх фронтів, використовуючи розбрат, терор, маніпуляції та невідомі містичні технології, що оживляють мерців. Усвідомлюючи скрутність ситуації, гетьман Павло Скоропадський наказує майору контррозвідки Максиму Кривоносу сформувати команду і віднайти спосіб дешифрувати таємничі документи червоних, виявлені на заводі "Арсенал" після заколоту в Києві.

  А тим часом усі передові спецслужби Європи полюють за кресленнями загадкового проекту Української Держави під назвою "Голіаф"...
  Серія графічних романів "Воля" - це мікс альтернативної історії, фантастики, екшену, жахів. Другий том продовжує історію пригод українських героїв та їхньої боротьби за порятунок світу.
  Lire la suite
  Prix : 14,00 €
 • “Батько Ґоріо”
  Формат: 22 x 29,5 см/Кількіст сторінок: 96 / Обкладинка: тверда
  Автори: Брюно Дюамель (малюнки та колір), Тьєрі Ламі та Філіп Тіро (адаптація тексту / сценарій)
  Шедевр французької літератури побачив світ у вигляді графічного роману українською мовою. Для нової адаптації своєї серії “Графічна література“ видавництво “Леополь” обрав роман “Батько Горіо” – один із найвідоміших творів Оноре де Бальзака, який увійшов до всесвітньо відомого циклу письменника “Людська комедія”. “Леополь” видав інтегральну адаптацію цього роману, виданого у двох томах престижним французьким видавництвом “Делькур”. Сюжет роману талановито візуалізований малюнками французького художника Брюно Дюамель. Ця адаптація є також результатом копіткої роботи сценаристів Тьєрі Ламі та Філіпа Тіро.

  Про сюжет:
  Ежен де Растіньяк приїхав до Парижу, щоб здобути освіту. Бідний студент оселився в дешевому пансіоні пані Воке, де проживають сім постійних мешканців – сім доль, сім характерів. Їх відносини та пригоди відображають різні світи тогочасного Парижу, сповнені місцевим колоритом. Серед них – батько Горіо, колись заможний торговець. Старенький душі не чув у своїх доньках, хоч обидві красуні й довели батька до зубожіння. У пансіоні до нього всі ставляться вкрай недоброзичливо крім Ежена де Растіньяка. Молодий провінціал, зачарований блиском Парижу, вирішив будь-що-будь підкорити місто. У новому для нього світському товаристві він познайомитсья з дочками Горіо та дізнається про трагічну долю їх старого батька. Поруч із Еженом мешкає також підозрілий тип на ім’я Вотрен, який пропонує йому пекельну угоду…

  “Батько Ґоріо” – блискучий сюжет, сповнений яскравими характерами й персонажами. Це популярний роман про людські пристрасті – про любов, гроші та амбіції, що надихають і поглинають одночасно. Як витончений психолог, Бальзак глибоко аналізує та вміло описує “людську комедію”, яка досі не втратила своєї актуальності…
  ***
  Графічний роман “Батько Ґоріо” призначений для читачів всіх поколінь, яких вабить мистецтво, література, історія, українська мова… або все разом! Подорожуйте в часі та відкрийте для себе Париж на початку XIX ст. очима Бальзака і сучасних авторів!

  Новий графічний роман видавництва “Леополь” створений у співпраці з одним із найвідоміших видавництв Франції “Editions Delcourt”. Це стало можливим завдяки підтримці від Програми сприяння видавничій справі ’’Сковорода”, яку проводять Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні. Книжка видана в рамках святкування 220-річчя від дня народження Оноре де Бальзака у 2019 р.
  Вибір твору Бальзака не випадковий, оскільки доля романіста тісно пов’язана з Україною, куди його привело кохання. Серце француза полонила шанувальниця його таланту – польська графиня Евеліна Ганська, власниця маєтку біля Житомира. Бальзак одружився з нею в Бердичеві незадовго до своєї смерті.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • Тентен. Репортер ХХ віку у країні Сов’єтів/Tintin au pays des soviets
  Livraison à partir du : 18/01/2020 -
  2019 - Кількість сторінок 142
  Ілюстрації Чорно-білі Формат 220х295 мм
  Тентен — перший європейський герой коміксів та символ Бельгії. Протягом ХХ століття вся Європа виховувалася та пізнавала Всесвіт на пригодах юного бельгійського репортера. Серія із 24 книг починалася з альбому про Совєцький союз і його тоталітарний режим, зокрема, про голод і колективізацію. За сюжетом, репортер Тентен та його песик Мілу мандрують до Сов’єтів, аби проінформувати читачів брюссельської газети «ХХ вік стисло» про справжній стан справ у СССР. Від самого початку бельгійського репортера переслідують агенти ГПУ, які намагаються зашкодити його місії будь-якими засобами. У невизначеній місцевості (десь між Україною і Білоруссю) Тентен бачить, як у селян реквізують зерно і допомагає селянам повернути його, аби ті не померли з голоду. Так культовий персонаж бельгійської та європейської культури став свідком голоду 1921-23 рр. в Україні.
  Lire la suite
  Prix : 25,00 €
 • Мальована історія Незалежності України
  z 18/01/2020
  2013- 80 pages ( illustrations couleur et noir et blanc)- 200 x 260 mm
  Підліткам, Від 9 до 12 років
  Кількість сторінок 80 с. (кольорові ілюстрації) Ілюстрації Кольорові, Чорно-білі
  Незалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не перери валася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування. Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями. Люди споконвіку цікавилися минулим. Монах Нестор, наприклад, вивчав записи своїх попере дників і писав «Повість минулих літ», а архимандрит Петро Могила розкопував руїни Десятинної церкви. Історія та археологія завжди ідуть поруч, даруючи нам знання про те, як і навіщо жили наші предки, за що боролися, про що мріяли. І допомагають знайти відповідь на питання – наві що ми є на цій землі. Бо сучасне виростає з минулого. Так само, як і ми продовжимо своє життя у наступних поколіннях. Історія – це не набір фактів і дат. Це безперервний процес, який не зупиняється ані на мить. Той, хто розуміє його, зможе зробити вірний вибір сьогодні. Саме для цього, спираючись на праці гігантів української історії, археології та етнографії, ми вибудували цей єдиний ланцюг подій минулого, що врешті призвели до появи на мапі світу не залежної держави із назвою Україна. Нашої Батьківщини.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • AIR
  Avril 2019/ 2ème album du célèbre groupe
  Гурт поєднав в альбомі авторські тексти та вірші видатних письменників.[1] Деякі пісні альбому — це вірші українських поетів: Павла Тичини, Майка Йогансена, Миколи Холодного та переосмислення роману Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї».
  # Назва Тривалість
  1. «Інше місто» 5:53
  2. «Японське кіно» 5:54
  3. «О, панно Інно!» 4:48
  4. «Пісня про те, як вона виходить на крутую гору» 13:47
  5. «Що ти собі думаєш?» 3:11
  6. «Панночка» 6:55
  7. «М'яч» 4:28

  Під час створення платівки учасниці гурту намагалися «абстрагуватися від усього попереднього досвіду, щоб у ній народилось щось нове… Ми хотіли зробити щось повітряне та медитативне, але водночас таке мінливе — як саме життя».[
  Lire la suite
  Prix : 16,00 €
 • Називай мене Мері
  2018. — 352 с. Тверда обкладинка
  Прокинувшись вранці у власній квартирі біля мертвого тіла, колишній поліцейський Олег Кобзар опиняється поза законом. Земля горить під ногами, його оголошено в розшук, ще й полюють убивці, яких направляє невідома і жорстока рука. Тільки здаватися — не в правилах Кобзаря. Врятувати власне життя і знайти справжнього вбивцю йому допомагає слідча Віра Холод — єдина, хто вірить в непричетність Олега і готова навіть порушити правила, аби відновити справедливість.

  Читати уривок…1
  Чекав у машині біля будинку.
  Місце для засідки не ідеальне. Важко лишатися непоміченим, коли машина стоїть у дворі, просто навпроти дитячого майданчику. Там, як у роки його юності та юності батьків, за невідомо ким закладеною традицією,
  збиралися під вечір люди. Парочки, — цілуватися. Невеличкі компанії з пивом або чимось міцнішим. Ось і
  зараз у сутінках на лавці поруч із низенькою пластмасовою гіркою, які ставлять у дворах новобудов, гуртувалася трійця.
  Не мужики.
  Дзвінкі жіночі голоси чулися навіть через підняте віконне скло. Він міг визначити вік на слух. Лишень
  з уривків розмови, що долітали до нього, вирахував: зібралися подруги, плюс-мінус ровесниці його колишньої дружини. Жіночки до сорока. Хто б іще називав одна одну дівчата, нещадно, добіла, перемивав кісточки чоловікам, котрі нічого не роблять по життю й від яких усі давно втомилися, обговорював котрусь четверту, що нарешті пішла від свого, та згадував всує незнайомі йому, але, мабуть, популярні телешоу. Запросто міняли тему, перестрибували на кусючі ціни за комуналку — й так само легко верталися до телевізора.
  Компанія, по маківку зайнята собою.
  Але для поліції це — свідки.
  Свого часу, жуючи глевкий сищицький хліб, найперше шукав таких людей, коли опергрупа виїздила на
  черговий убій. Сюди, на місце, після всього теж примчить поліція. Нехай телебачення, інтернет і соціальні
  мережі скільки завгодно розводяться про відтік професіоналів із органів, загальне зниження якісного рівня
  особового складу та системне нищення карного розшуку як структури. Так, це все має місце. Почалося вже на
  його пам’яті. Коли спитають — сам може багато розказати про те, що в розшуку справді нема кому працювати, зі злочинністю ніхто не бореться, процент розкриття найнижчий за останніх двадцять років.
  Тим не менш, розслаблятися не радив би нікому й ніколи.
  Собі — передусім.
  Бо оперативники разом із дільничним усе одно зобов’язані закидати найбільшу, найгустішу сітку. Тому
  будуть вишукувати й детально опитувати всіх можливих та неможливих очевидців пригоди. Не конче бачити.
  Достатньо чути крики, звуки пострілів чи ударів, шум мотору.
  Подібні компанії — завжди знахідка для розшуку.
  Так, у березневих сутінках його навряд хтось розгледить, аби потім упізнати.
  Проте колективний розум, яким є будь-який розшук, неодмінно складе розрізнені деталі в цілісну картину. Рано чи пізно поліція візьме слід. Професійний рівень тут ні до чого.
  Спрацює Система.
  Вона лише здається громіздкою та на позір неповороткою, кондовою.
  Ще за часів своєї служби в органах встиг переконатися: найкращі злочини планують лише міліціонери.
  Від того, що їх уже скоро три роки, як переназвали поліцейськими, нічого не міняється. Можливо, Система поповнилася. Та не очистилася.
  Цього вечора він збирався зробити в процес очищення посильний внесок.
  Той, на кого чатував, затримувався. Хоча його розпорядок дня не був аж таким насиченим. Зранку на
  службі, потім виходив кудись на обід, міг затриматися для приватної розмови з солідного вигляду чоловіками в дорогих костюмах. Повертався й не виходив з управління раніше сьомої вечора. Далі катався центром, завертаючи тепер уже в невеличкі дорогі ресторани. Сторонні там впадали в око відразу, тож він щораз лишався в машині й чекав, поки об’єкт вийде. Міг лише припускати: у тиші подібних ресторанчиків вирішувалися питання серйозніші, ніж за обідом.
  Удома не чекали. Тож вертався близько одинадцятої.
  Сьогодні він провів свого підопічного до маленького клубу на Подолі, залишив там і покотив сюди, попід
  будинок. Все одно приїде, не той, хто міняє звички.
  Lire la suite
  Prix : 12,00 €
 • Панцирні потяги, панцирники та залізничні війська у Визвольній війні 1917-1920 рр.
  Сторінки: 112/Обкладинка: M'яка/Розмір (мм): 240x170/Рік видання 2012
  Нова праця Ярослава Тинченка присвячена створенню та діяльності українських панцирних частин у добу Визвольної війни — від 1917 до 1920 р. Видання містить описи, ілюстрації та рідкісні фото панцирної техніки, задіяної у військах УНР і Галицькій армії, а також біографічні дані вояків залізничних і панцирних підрозділів. Книга розрахована на істориків, політологів, студентів та всіх, хто цікавиться історією українських Визвольних змагань.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Герої Українського неба. Пілоти визвольної війни 1917–1920 рр.
  Сторінки: 200/ Обкладинка: M'яка/ Розмір (мм): 240x170/ Рік видання 2010
  Серія Militaria Ukrainica Нове дослідження Ярослава Тинченка присвячене українській авіації доби Визвольної війни 1917–1921 рр. та її авіаторам. У книзі вміщено велику кількість світлин, частина з яких публікується вперше. Як додаток на останніх сторінках видання подано зображення якісних реконструкцій літаків, які перебували на службі УНР та ЗОУНР протягом 1917–1921 рр.
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • "À crier dans les ruines"
  Genre : Roman/ 254 pages/ Format : 13 x 20 cm
  Tchernobyl, 1986. Lena et Ivan sont deux adolescents qui s’aiment. Ils vivent dans un pays merveilleux, entre une modernité triomphante et une nature bienveillante. C’est alors qu’un incendie, dans la centrale nucléaire, bouleverse leur destin. Les deux amoureux sont sépares. Lena part avec sa famille en France, convaincue qu’Ivan est mort. Ivan, de son côté, ne peut s’éloigner de la zone, de sa terre qui, même sacrifiée, reste le pays de ses ancêtres. Il attend le retour de sa bien-aimée. Lena grandit dans un pays qui n’est pas le sien. Elle s’efforce d’oublier. Un jour, tout ce qui est enfoui remonte, revient, et elle part retrouver ce qu’elle a quitté vingt ans plus tôt.
  Résumé

  Un premier grand roman sur : l’amour, l’enfance perdue, l’ostalgie, la fin du monde, Tchernobyl, l’Europe, l’Ukraine, les guerres qui défont les peuples et les légendes qui les unissent.
  Biographie
  D'origine ukrainienne, Alexandra Koszelyk est née en 1976. Elle enseigne, en collège, le français, le latin et le grec ancien.
  Lire la suite
  Prix : 19,00 €
 • “Вигнанець і чорна вдова”
  Обкладинка: тверда палітурка/ Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 304 / Серія: ретророман
  Опис
  Весна 1909 року. Київський слідчий Платон Чечель викриває жорстокого убивцю юних дівчат – доньку таємного радника з Петербурга. Згодом панянка гине за тих же обставин, що й її жертви. Тож впливові родичі звинувачують поліцейського в наклепі. Для всіх Платон стає вигнанцем. Єдиний вихід не опинитися на каторзі – це врятувати життя мільйонера фон Шлессера. Йому нібито загрожує молода дружина, що встигла здобути славу чорної вдови. Однак барон помирає, і це лише початок серії майбутніх холоднокровних убивств. Під підозрою всі спадкоємці – і навіть сам Платон… Вигнанець змушений розплутати клубок смертей та дізнатись, хто винен у злодійстві. Щоб не тільки запобігти новим злочинам, а й врятувати себе.
  Lire la suite
  Prix : 13,00 €
 • “Різник із Городоцької”
  Обкладинка: тверда /Рік видання: 2018
  Кількість сторінок: 256
  Опис

  “Різник із Городоцької” – четверта книжка серії “Ретророман”

  Льв ів, 1913 рік. Напередодні Різдва жорстоко вбито кількох дівчат легкої поведінки. Газети дали невловимому вбивці прізви­сько — Різник із Городоцької. Але кримінальна хроніка та інші сенсації більше не цікавлять уже відомого читачеві львівського адвоката Клима Кошового. У нього життя налагоджується: він має адвокатську практику, заможну клієнтуру, повагу в суспільстві й наречену — відому акторку театру і кіно. Та захищати хворого юнака, якого підозрюють у жорстоких вбивствах, Кошовий усе ж таки погоджується. Програти він не може, а перемога — це додаткова й гучна реклама. Але щойно невинний виходить на волю, на Клима починається справжнє полювання. Щоб урятувати своє життя, йому треба якнайшвидше знайти Різника. Так починаються пошуки, котрі приводять Кошового та його друга Йозефа Шацького в стіни психіатричної лікарні, відкривають світ львівських повій і таємниці хворих душ. Клим не знає, як Різник змінить його життя. І тим більше не уявляє, що ця справа підніме завісу над однією з таєм­ниць впливової красуні Магди Богданович…
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Втікач із Бригідок”
  2017 Обкладинка: тверда/Рік видання: 2017
  Кількість сторінок: 282/Серія: ретророман
  пис

  Львів, осінь 1916 року. Героя війни, українського січового стрільця Захара Ладного підозрюють у вбивстві через ревнощі. Його взяли під варту і тримають у тюрмі Бригідки. Звинувачення кидає тінь на всіх добровольців. Захистивши стрільця, Климентій Кошовий може врятувати честь Легіону. І хоча Клим через війну покинув адвокатську практику, він погоджується спробувати. Далі події розвиваються стрімко: Ладний робить відчайдушну спробу втекти з в’язниці, захопивши Кошового в заручники. Почавши приватне розслідування, Клим і його друг Йозеф Шацький знову занурюються у світ криміналу, де вже наново поділили владу, ближче знайомляться із січовими стрільцями та стикаються з хитрощами російських шпигунів. А розбрат, який таємний ворог сіє довкола, вперше ставить під загрозу кохання українця Кошового і полячки Магди Богданович…
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • “Офіцер із Стрийського парку”
  Опис
  Львів, осінь 1918 року. Австро-Угорська імперія за крок до руй­нації. Поляки та українці ведуть боротьбу за владу, кожна сторона претендує на Східну Галичину. Йдуть важкі політичні переговори. Українцям вигідно затягувати процес — є надія знайти сильного союзника. Аж раптом у Стрийському парку знаходять труп офі­це­ра-поляка, який був членом таємного військового товариства. Пе­ре­говорам кінець, і Климентій Кошовий, не так давно — відомий адвокат, а нині — особа без певних занять, має два дні, аби довести: вбивство не має стосунку до політики. Вбитий мав безліч ворогів, звести з ним рахунки міг хто завгодно. Але правда вже нікого не цікавить, збройне протистояння у Львові неминуче… І все одно Кошовий, під кулями листопадових вуличних боїв, вперто шукає істину. Відкриття приголомшить. А події тих буремних днів змі­нять його долю, вплинуть на погляди його друга Йозефа Шацького та можуть розвести по різні боки вуличних барикад Клима і його ко­хану Магду Богданович.

  Читайте останній роман «львівського циклу» з приголомшли­вим фіналом!
  Lire la suite
  Prix : 10,00 €
 • Krok 2
  Krok 2 de nouveau disponible!
  Niveau B1
  Lire la suite
  Prix : 20,00 €
 • Vierge des sept douleurs
  лак
  Формат 220X235 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • SV. Mykolay PC
  лак
  Формат 220X235 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €
 • La Vierge et l'Enfant
  Обкладинка лак, фольга
  Формат 155X240 мм
  Lire la suite
  Prix : 6,00 €